nadace leontinkaRunTour 2022 zahajujeme tradičně v Českých Budějovicích

30.3.2022

V sobotu 2. dubna 2022 startuje v Českých Budějovicích již jedenáctý ročník amatérské běžecké série RunTour a Nadace Leontinka nebude chybět.

Zrakově hedikepovaní běžci nastoupí do závodů na 5 a 10 km, reprezentovat nás budou i dva malí závodníci ze Střediska rané péče v ČB, které Nadace Leontinka dlouhodobě podporuje. 

Věříme, že i přes téměř zimní předpověď si Laurinka i Tomášek závod užijí, a že naše "běžecké stálice" Terka, Luboš, Jarda a Tomáš proběhnou své trasy bez potíží a že za pomoci zkušených trasérů doběhnou do cíle v pořádku a s dobrým pocitem ze sportovního zážitku.

Po covidové pauze nebudou chybět ani skvělé služby našich nevidomých a slabozrakých masérů pod vedením Marka Moflara. Sportovní nebo relaxační masáže zdarma před nebo po závodě mohou využít všichni účastníci RunTour.

Přijďte nás podpořit do našeho růžového stanu, zakoupením funkčního trička nebo reflexního nákrčníku, případně příspěvkem do některého z našich projektů.

Děkujeme a těšíme se na vás!

 

projekty nadace

 
nevidomý svět v nemocnici technika
sport ranná péče hudba
ve škole partneři stipendium
osobní asistence

Další novinky

VLTAVA RUN 2022 7. účast štafety Nadace Leontinka

0

V sobotu 14. května ve 4 hodiny a 30 minut odstartuje již posedmé štafeta 12ti zrakově postižených běžců a 11ti skvělých…

více >

300 tisíc korun na podporu vzdělávání dětí nevidomých rodičů přispěl projekt Čtení pomáhá i individuální dárci

0

Celkovou částkou 300 tisíc korun podpořila Nadace Leontinka v tomto i minulém školním roce vzdělávání dětí, jejichž rod…

více >

RunTour 2022 zahajujeme tradičně v Českých Budějovicích

0

V sobotu 2. dubna 2022 startuje v Českých Budějovicích již jedenáctý ročník amatérské běžecké série RunTour a Nadace Leo…

více >

archiv novinek >
Hlavní partneři