nadace leontinkaBenefiční aukce hodinek PRIM pomůže nevidomým

31.5.2012

U příležitosti 99. ročníku Pražských primátorek se budou dražit luxusní hodinky PRIM Spartak z limitované edice. Výtěžek z aukce bude putovat již tradičně do Nadace Leontinka na podporu nevidomých a slabozrakých dětí.

Legendární hodinky značky PRIM jsou ztělesněním pečlivé práce, kvalitních materiálů a elegance. Získaly si proto jak přízeň těch, kteří vyhledávají funkčnost a na hodinkách PRIM oceňují jejich dlouhou životnost, tak i srdce těch, pro které jsou kvalitní hodinky sběratelskou vášní. Právě jim je určena aukce, která se koná u příležitosti 99. ročníku tradičního pražského veslařského závodu.

Značku PRIM a legendární závod Primátorky nespojuje pouze podobný název, ale především dlouholetá tradice. K té se již potřetí připojuje aukce ve prospěch Nadace Leontinka. Doufejme, že tak vzniká další pěkná tradice, která toto spojení ještě více posílí,“ říká Barbora Hucková, ředitelka Nadace Leontinka.

Dražit se budou hodinky PRIM Spartak s mechanickým strojkem s automatickým nátahem. Stříbrný číselník obíhají tři ručičky, hodinky navíc ukazují i datum. Pouzdro je nerezové a je na něm rytina k příležitosti 99. ročníku Pražských primátorek, vrchní safírové konvexní sklo má antireflexní úpravu a řemínek je z aligátoří kůže. Hodinky jsou vodotěsné až do 50 metrů. Hodnota hodinek je 72 tisíc Kč.

Aukce bude probíhat na aukčním serveru Aukro.cz. První příhozy bude možné provádět již od středy 30. května, aukce vyvrcholí o týden později v úterý 5. června 2012. V uplynulých dvou letech činil výtěžek z aukce přibližně 80 tisíc Kč.

Mezitím se budou na Vltavě předhánět osmiveslice a skify. Již v pátek odstartují Univerzitní osmy, Párové osmy mladšího žactva, ale také Pohár Leontinky. Do exhibiční jízdy nevidomých veslařů se zapojí čtyři lodě. V sobotu budou následovat rozjížďky a neděle už bude patřit hlavními klání. Veřejnost tak bude mít možnost bezprostředně sledovat výkony sportovců, z nichž mnozí budou v Londýně bojovat o zlato. Pro zpestření a pro historické nadšence se pojede vzpomínkový závod gigových lodí. Doprovodný program slibuje koncert skupiny Noise of Human Art a atrakce pro děti.

projekty nadace

 
nevidomý svět v nemocnici technika
sport ranná péče hudba
ve škole partneři stipendium
osobní asistence

Další novinky

RunTour Ostrava - 11.6. Dolní Vítkovice

0

V sobotu 11. června zavítá běžecká série RunTour opět do Ostravy do jedinečného areálu Dolních Vítkovic. Na tratích mezi…

více >

VLTAVA RUN 2022 7. účast štafety Nadace Leontinka

0

V sobotu 14. května ve 4 hodiny a 30 minut odstartuje již posedmé štafeta 12ti zrakově postižených běžců a 11ti skvělých…

více >

300 tisíc korun na podporu vzdělávání dětí nevidomých rodičů přispěl projekt Čtení pomáhá i individuální dárci

0

Celkovou částkou 300 tisíc korun podpořila Nadace Leontinka v tomto i minulém školním roce vzdělávání dětí, jejichž rod…

více >

archiv novinek >
Hlavní partneři