nadace leontinkaArchiv novinek / blog

RunTour Ostrava - 11.6. Dolní Vítkovice

0

V sobotu 11. června zavítá běžecká série RunTour opět do Ostravy do jedinečného areálu Dolních Vítkovic. Na tratích mezi bývalými těžebními věžemi nebudou chybět ani zrakově postižení běžci z Nadace Leontinka.

Do závodů na 5 i 10 km nastoupí pravidelný účastník RunTour a loňský zlatý master Luboš Vachutka, na pětce se objeví také posila z Moravy Kuba Kročák. 

Nebudou chybět ani skvělé služby našich nevidomých a slabozrakých masérů pod vedením Marka Moflara. Sportovní nebo relaxační masáže zdarma před nebo po závodě mohou využít všichni účastníci RunTour.

Přijďte nás podpořit do našeho růžového stanu, zakoupením funkčního trička nebo reflexního nákrčníku, případně příspěvkem do některého z našich projektů.

Děkujeme a těšíme se na vás!

 

VLTAVA RUN 2022 7. účast štafety Nadace Leontinka

0

V sobotu 14. května ve 4 hodiny a 30 minut odstartuje již posedmé štafeta 12ti zrakově postižených běžců a 11ti skvělých trasérů svůj extrémní dálkový běžecký závod Vltava Run.

Držte nám palce i pěsti, abychom opět dokázali podél Vltavy doběhnout ze Zadova až do pražského Bráníka.

Moc děkujeme našim stálým partnerům, bez kterých by start týmu Nadace Leontinka na Vltava Run nebyl možný - Vltava Run, FM Logistic, Generali Česká pojišťovna, Eleven, Exx ad.

Děkujeme všem a těšíme se na setkání v cíli!

300 tisíc korun na podporu vzdělávání dětí nevidomých rodičů přispěl projekt Čtení pomáhá i individuální dárci

0

Celkovou částkou 300 tisíc korun podpořila Nadace Leontinka v tomto i minulém školním roce vzdělávání dětí, jejichž rodiče jsou nevidomí. Pomohli nám k tomu čtenáři základních i středních škol díky projektu Čtení pomáhá, společnost Generali Investments, ale také individuální dárci, kteří přispěli do našeho dárcovského projektu, S Leontinkou kolem světa. Ten pomalu spěje do svého cíle – projekt na podporu dětí a jejich nevidomých rodičů naopak ani zdaleka nekončí a plánuje další rozšíření.


Zrakově handicapovaní běžci v bílé stopě Jizerské 50 - už potřinácté

0

Už potřinácté se postavili na start Jizerské 50 závodníci se zrakovým handicapem! Jejich účast na závodech různých délek každoročně zajišťuje Nadace Leontinka za pomoci svých partnerů a příznivců.

Novinky na starém webu

projekty nadace

 
nevidomý svět v nemocnici technika
sport ranná péče hudba
ve škole partneři stipendium
osobní asistence

Další novinky

RunTour Ostrava - 11.6. Dolní Vítkovice

0

V sobotu 11. června zavítá běžecká série RunTour opět do Ostravy do jedinečného areálu Dolních Vítkovic. Na tratích mezi…

více >

VLTAVA RUN 2022 7. účast štafety Nadace Leontinka

0

V sobotu 14. května ve 4 hodiny a 30 minut odstartuje již posedmé štafeta 12ti zrakově postižených běžců a 11ti skvělých…

více >

300 tisíc korun na podporu vzdělávání dětí nevidomých rodičů přispěl projekt Čtení pomáhá i individuální dárci

0

Celkovou částkou 300 tisíc korun podpořila Nadace Leontinka v tomto i minulém školním roce vzdělávání dětí, jejichž rod…

více >

archiv novinek >
Hlavní partneři